top of page

ВТРАЧАЄТЕ ВОЛОССЯ? МИ МАЄМО РІШЕННЯ!

Запатентована англійська технологія, яка не має аналогів у всьому світі.


Клініка Апаратної Косметології Butterfly of London має у своєму арсеналі широкий спектр методик та апаратів для повноцінного професійного лікування будь-яких проблем з волоссям та шкірою голови. Серед яких:


Плазмотерапія ENDORET – сучасний метод ін'єкційного омолодження та лікування запальних захворювань шкіри. Основною відмінністю плазмотерапії є те, що в шкіру вводиться не синтетичний матеріал, а власна кров (плазма).

Плазмотерапія є високоефективною процедурою. Вона допомагає при сильному випадінні волосся і навіть повному облисінні голови. Нещодавно розроблена технологія дає можливість зробити здоровішою шкіру голови завдяки застосуванню власної плазми пацієнта.
Мезотерапія має головну перевагу – активні речовини проникають глибоко у дерму. Курс процедур дозволяє усунути такі проблеми, як сухість, ламкість, випадіння, а також зробити волосся здоровим і сильним, значно прискорити їх ріст.

У ході мезотерапії використовуються спеціально підібрані коктейлі, які вводяться в шкіру голови за допомогою мезоінжектора. Це дозволяє доставити необхідні речовини безпосередньо в зону, що відповідає за ріст, силу та привабливість волосся.
Лазерне лікування волосся - один з найефективніших способів лікування різних видів випадання волосся (андрогенетическая алопеція, дифузна телогеновая алопеція, гніздова алопеція і в комплексній терапії рубцевих алопецій).

Переваги лазерної терапії в клініці Butterfly of London:

- Відновлення росту волосся;

-Абсолютно безпечна, відповідає міжнародним стандартам;

- Мінімальний час відновлення після процедури, так як лазер не ушкоджує верхній шар шкіри;

- Покращує якість волосся і волосяного стрижня. Волосся стає міцними, еластичними, густішими, об'ємними, блискучими і здоровими;

- Нормалізується вироблення шкірного сала (себума). Детальніше

24 перегляди0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page