top of page

Процедури від лабораторії Biologique Recherche популярні в усьому світі.

Їх основними перевагами є швидкість впливу препаратів, досягнення ефективного та тривалого результату, спрямованість на конкретну

негайну проблему вашої шкіри.

Салонний догляд від Biologique Recherche неодмінно стане Вашим фаворитом...

Салонные процедуры Biologique Recherche,
c22aba_a441eefcb80840d0850e75ab6fac4a3_e
клініка косметології Печерськ, Київ.png

BIOLOGIQUE RECHERCHE - ДОГЛЯДОВІ ПРОЦЕДУРИ

Biologique Recherche - це професійна косметика для інтенсивного догляду за шкірою обличчя, омолоджуючий ефект якої можна порівняти за рівнем впливу з пластичною хірургією.
В результаті салонних процедур, заснованих на препаратах і методиках Biologique Recherche, ваша шкіра набуває здорового і доглянутого вигляду, коригується овал обличчя, ви виглядаєте молодо і красиво. І це не перебільшення! Косметикою Biologique Recherche користуються багато відомих людей: голлівудські актори та актриси, імениті спортсмени, провідні політики, включаючи президентів
різних країн.

Різні програми по догляду за шкірою обличчя Biologique Recherche, без перебільшення, є життєво необхідними для жителів великих міст. Наша шкіра потребує постійного підживлення важливими мікроелементами, вітамінами, вологою і киснем. Для вирішення різних проблем лабораторія Biologique Recherche створила програми по кисневогому та багатофункціональному догляду за шкірою; процедури для жирної, чутливої, старіючої або проблемної шкіри.

Спеціалісти Butterfly of London проведуть індивідуальний підбір доглядової процедури Biologique Recherche саме для Вашого типу шкіри та вирішення пов'язаних з ним проблем.

BZRamngl22X-1024x1024.jpg
кеми кум.jpg
Cold Mask (додатково до процедури)
Активне насичення/зволоження/ліфтинг
Активне освітлення/омолодження
Активне очищення/відновлення
Глибоке відновлення/насичення
Глибоке зволоження
Догляд для реактивної шкіри
Кисневий догляд VIP O2
Себорегулюючий догляд
600/грн.
3500/грн.
2900/грн.
2800/грн.
2800/грн.
2800/грн.
3000/грн.
3000/грн.
2800/грн.
bottom of page