top of page

CaCi Sculpt - тренажерний зал для лінивих!

30-ти хвилинний сеанс з CACI Sculpt еквівалентний двугодинному тренуванню у залі.

Після роботи з апаратом CACI Sculpt не виникає крепатури, як після активних вправ. Ви відчуваєте себе бадьорим, а ваші м’язи знаходяться в тонусі.


Оберіть свою программу тренувань:


✅ CACI SlimTone (60 хвилин)

Тренуй своє тіло без зайвих зусиль! Для цієї процедури використовується імпульсна стимуляція м'язів, яка тонізує і підтягує м'язи, розщеплює жир і дозволяє скинути зайві кілограми, при цьому ефективно усуваючи проблему целюліту.


✅ CACI Detox (45 хвилин)

Ця процедура сприяє виведенню токсинів з організму, посилюючи кровотік і лімфотік. Виведення токсинів дозволяє вашому організму ефективніше розщеплювати жирові відкладення. Після кожної процедури детоксикації Ви почуватимете себе легше і енергійніше.


✅ CACI Reshape (45 хвилин)

Дозволяє зменшити затримку рідини в організмі і удосконалити фігуру. Ця процедура корисна при здутті живота, а також при набряку гомілковостопних суглобів і допомагає позбавитися від відчуття тяжкості в ногах.


✅ CACI Well-being (45 хвилин)

Сприяє підтримці хорошого самопочуття, знижуючи стрес і втому. Ця процедура покращує кровообіг, щоб Ви змогли відчути повне відновлення сил. Також чудово підходить при зміні часових поясів і сприяє підвищенню працездатності.


✅ CACI Muscle Relax (45 хвилин)

Покращує еластичність м'язів, полегшує болі і зменшує хворобливі відчуття. Ця процедура підвищує гнучкість і рухливість м'язів за рахунок зменшення жорсткості і накопичення молочної кислоти. Чудово підходить для проведення після тренування.


✅ CACI Anti-Cellulite (45 хвилин)

Розщеплює жирові відкладення і спалює жир в області стегон і сідниць. Ця процедура ефективно діє проти целюліту, стимулюючи кровообіг і лимфодренаж, допомагаючи виводити токсини. Після процедури шкіра стає гладшою, підтягнутою, зникає ефект "апельсинової кірки".


✅ CACI Tone & Sculpt - (60 хвилин)

Надає форми і контур тілу за допомогою імпульсної стимуляції м'язів, спрямованої на певні групи м'язів. Коли струм проходить через накладки, він стимулює мимовільні скорочення м'язів, тим самим тонізуючи їх.