top of page

Маски для обличчя Dr. Jart +

Тканинні маски на основі рослинних комплексів - візитна картка бренду.

В асортименті корейського бренду Dr.Jart більше половини найменувань складають маски для обличчя. У їх виробництві застосовуються новітні наукові розробки косметології і дерматології в поєднанні з традиційними для Корейського півостровами рослинними компонентами.

Одноразові альгінатні маски Dr.Jart стали революційним продуктом в сфері косметології: компанія відійшла від традиційного приготування сумішей і пропонує клієнтам вже готові до застосування товари. Входить до складу наборів сироватка, що забезпечує швидкий догляд та більш глибоке проникнення активних компонентів в шари епідермісу.


Детальніше ознайомитись з асортиментом та ціновою політикою бренду Ви зможете за посиланням: https://taplink.cc/butterflyoflondon/m/121b05/

МЕДИЦИНА ТА КРАСА:

Продукція бренду - це не мас-маркет в традиційному розумінні: створюючи доступні за ціною засоби, фахівці надихаються якісним, безпечним і ефективним підходом до доглядають процедурам люкс-класу.


РІЗНОМАНІТНІСТЬ ФОРМ І ТЕКСТУР Dr.Jart:

Серед шанувальників корейського догляду популярні тканинні, альгінатние, кремові продукти для експрес догляду або нічного застосування. Пропоновані ними ефекти: зволоження, тонізації, поліпшення кольору обличчя і ліфтингу - це можливість вибрати препарат за типом шкіри і з урахуванням особливостей дерматологічних проблем.


Яскраві фірмові упаковки - ще одна особливість масок для обличчя Dr.Jart. Вони пофарбовані в насичені кольори по типу вмісту, піднімають настрій своїм незвичайним виглядом.

9 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Commentaires


bottom of page