top of page

КОСМЕТОЛОГІЯ ДЛЯ ЧОЛОВІКІВ: ТОП-5 процедур

Активний спосіб життя, недосипання, постійні навантаження, часте гоління, стреси не найкращим чином відображаються на шкірі чоловіків, яка теж потребує постійного догляду як у кабінеті косметолога, так і вдома.

Оскільки чоловіча шкіра більш схильна до зроговіння та надмірної жирності

ніж жіноча, то періодичні професійні догляди повинні бути присутніми в житті чоловіка обов'язково!Отже, представляємо Вам ТОП-5 найнеобхідніших салонніх процедур для будь-якого чоловіка:


1. CACI №1 ЗВОЛОЖЕННЯ, ТОНУС І ПІДТЯЖКА ОБЛИЧЧЯ

Процедура для тонізації, підтяжки та контурування м'язів обличчя. Апарати CACI використовують мікроструми з ультра низькою частотою, що дозволяє проникати імпульсам безпосередньо в мімічні м'язи та відновлювати їх. Шкіра стає пружною, контури обличчя більш чіткими, м'язи набувають тонусу, а колір шкіри вирівнюється.2. ЧИСТКА ГЛИБОКА

Процедура здійснюється з метою очищення глибоких, а не поверхневих шарів дерми, під час її проведення зачіпається весь епідермальний шар. Чистку здійснюють для:

- Відновлення захисних функцій шкіри.

- Усунення вугрової висипки і прищів.

- Оптимізації внутрішніх місцевих процесів (регенерація, кровообіг, обмін речовин і т.і.).

- Видалення поверхневих і глибоких забруднень, ороговілого шару клітин, надлишків сального секрету.


3. МАСАЖ ОБЛИЧЧЯ


Масаж - найдавніша косметологічна процедура для відновлення тонусу м'язів.


Завдяки масажу поліпшується кровообіг, посилюється відток лімфи і венозної крові, збільшується виділення з організму сечової кислоти, мінеральних солей. І звичайно масаж впливає на нервову систему - знімає емоційну напругу та інші наслідки стресу.


4. CACI SCULPT

Тренуйте своє тіло без зайвих зусиль!

Метод спрямований на зміцнення і тонізацію м'язів тіла за допомогою накладок. Коли струм проходить через накладки, він стимулює мимовільні скорочення м'язів, тим самим тонізуючи їх. Тепер Ви зможете швидко та ефективно надати форму і контуру будь-якій частини тіла за допомогою імпульсної стимуляції, спрямованої на певні групи м'язів.


5. МЕТОДИКА СТИМУЛЮВАННЯ РОСТУ ВОЛОССЯ

Переваги лазерної терапії в клініці Butterfly of London:

- Відновлення росту волосся;

-Абсолютно безпечна, відповідає міжнародним стандартам;

- Мінімальний час відновлення після процедури, так як лазер не ушкоджує верхній шар шкіри;

- Покращує якість волосся і волосяного стрижня. Волосся стає міцними, еластичними, густішими, об'ємними, блискучими і здоровими;

- Нормалізується вироблення шкірного сала (себума).

6 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page