top of page

ЗАБУВАЄМО ПРО КУПЕРОЗ - ДОСІ ЦЕ ТЕРПІТИ!

Одна з найпоширеніших естетичних проблем у сучасному світі – Купероз.

Причини появи куперозу можуть бути різними - спадковість, невідповідні погодні умови, а також, зокрема, неправильний догляд за шкірою обличчя.

При порушенні циркуляції крові у верхніх шарах шкіри з'являються почервоніння обличчі. Це явний сигнал щодо неправильної роботи капілярів.

Завдяки технологічному процесу з'явилася можливість позбутися такої проблеми раз і назавжди. Лазерне видалення неестетичних судин проводиться висококваліфікованими лікарями в клініці апаратної косметології Butterfly of London.

М22 дозволяє успішно позбавити обличчя від дрібних судинних сіточок, а також ліквідувати глибоко розташовані судини великого діаметру, з якими не справляються інші методи лікування куперозу.

І ще однією перевагою лікування куперозу на Апараті Lumenis M22 – фотоомолодження на зонах впливу. Спочатку модуль прогріває місце ураження, а потім склеює внутрішні стінки судин. Тим самим шкіра стає кращою і набуває здорового вигляду.

За допомогою апарата Lumenis 22 загальний стан шкіри покращується, а патологічний рум'янець та судинні сітки зникають. Кількість сеансів, що рекомендується, зводиться до 2-5. Саме за такий час реально позбавитися різних стадій куперозу.


46 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page