top of page
HOT SLEEM

STYX Віски сповивання та Cello Gel

 

БЕЗПЕЧНА АЛЬТЕРНАТИВА ЛІПОСАКЦІЇ!

1710853417156818.jpg

МИ СХУДНЕМО ЗА ВАС!

А точніше, це зробить унікальна процедура STYX Віски сповивання. 

STYX Віски сповивання - це справжнє рятування для тих, хто шукає швидкі та ефективні результати без додаткових зусиль. Ця процедура заснована на використанні натуральних інгредієнтів та передових технологій, що робить її безпечною та ефективною.

Після першого візиту ви можете очікувати зменшення об'ємів тіла до   – 6 сантиметрів. 

STYX Віски сповивання — це не просто засіб для зменшення об'ємів тіла, це повноцінна косметична процедура, яка поліпшує вашу шкіру і додає впевненості.

Здоров'я і краса поєднуються!

 

Якщо ви шукаєте ідеальну комбінацію для догляду за шкірою, то процедура Styx Віски сповивання та обгортання Cello Gel - ваш найкращий вибір! Ці процедури не лише допоможуть вам зберегти молодість і красу шкіри, але й ідеально поєднуються з апаратною процедурою Ендосфера терапія. Разом вони надають комплексний ефект зволоження, підтягнення і зменшення целюліту. Зробіть свою шкіру сяючою і здоровою з цим неймовірним дуетом процедур!

Дизайн-без-названия-4.png

РІЗНОВИДИ ПРОЦЕДУР:

как быстро похудеть. быстрое сжигание жиров процедура, Киев. Эндосфера Киев, Печерск..png
Клиника Аппаратной Косметологии Butterfly of London.png

Антицелюлітне термообгортання Cello Gel 60 хв — на тіло під плівку наноситься активні термогелі. Пацієнта закутують у термоковдру, де він перебуває протягом 45-60 хвилин. Протягом перших 10 хвилин відчувається розігрів та печіння, це нормальна реакція. Потім плівка знімається та з поверхні тіла видаляються залишки гелю. Після завершення наноситься спеціальний крем.

Ціна: 1600 грн

Butterfly of London Киев.png

Антицелюлітне термообгортання Cello Gel 75 хв — на тіло під плівку наноситься активні термогелі. Пацієнта закутують у термоковдру, де він перебуває протягом 45-60 хвилин. Протягом перших 10 хвилин відчувається розігрів та печіння, це нормальна реакція. Потім плівка знімається та з поверхні тіла видаляються залишки гелю. Після завершення наноситься спеціальний крем.

Ціна: 1950 грн

Косметология, Печерск.png

«Віскі» пеленання STYX СТАНДАРТ—

бандажі, просочені спеціальними лосьйонами, запарюють в теплому вигляді і проводять обгортання пацієнта до грудей. Під час процедури відбувається детоксикація тіла, зменшуються його об'єми, покращується стан шкіри. Після закінчення процедури бандажі знімаються, тіло витирається насухо, наноситься спеціальний крем. 

Ціна: 2000 грн

Хороший косметологи, Киев.png

«Віскі» пеленання STYX TOTAL— бандажі, просочені спеціальними лосьйонами, запарюють в теплому вигляді і проводять обгортання пацієнта (все тіло). Після закінчення процедури бандажі знімаються, тіло витирається насухо, наноситься спеціальний крем. 

Ціна: 2500 грн

Ефективність від процедури ви відчуєте після першого ж сеансу – обсяги стегон чи талії скоротяться на -6 см!

1710853416576061.jpg

Щоб ефект став ще більш вираженим та довготривалим, рекомендується пройти повний курс, що включає 8-10 сеансів. Проміжок між сеансами має становити 2-3 дні, оскільки благотворні процеси в організмі продовжуються ще 48 годин після сеансу.

bottom of page