top of page
HOT SLEEM

New!  HOT SLEEM - 2950грн.

 

БЕЗПЕЧНА АЛЬТЕРНАТИВА ЛІПОСАКЦІЇ!

Стационарное похудение в Киеве, Печерск. Термоодеяло Киев. Обертывания Киев, Печерск, Голо

Вперше в Україні!

Інфрачервоне термосхуднення у поєднанні з компресійною мікровібрацією - це гарантований результат.

 

Втрачайте об'єми лише за дві години процедури!

аппаратная косметология киев.png
аппаратная косметология киев.png

ПРИНЦИП ДІЇ ПРОЦЕДУРИ:

Дизайн-без-названия-4.png

Endospheres Therapy - Нова методика апаратного догляду, яка ефективно допомагає одночасно скоригувати фігуру, усунути целюліт, зняти набряклість та покращити стан шкіри.

 

Ендосфера Терапія заснована на вібрації та компресії завдяки обертанню безлічі силіконових сфер маніпули апарату. В процесі відбувається потужна антицелюлітна дія, гімнастика для судин, активізується робота лімфатичної системи, обмінні процеси в тканинах відновлюються, стимулюється виробництво колагену, запускається омолоджуючий та ліфтинговий ефект.

Термоковдра має у своїй основі принцип інфрачервоного (ІЧ) впливу, у результаті чого локально підвищується температура тіла. Промені проникають у товщу жирової клітковини на глибину до 4 см, нормалізують мікроциркуляцію крові та активізують метаболічні процеси, що протікають в організмі. 

Ковдра-сауна має оздоровчу дію на імунну систему. Під час сеансу відбувається інтенсивне потовиділення із виведенням з організму токсинів через шкіру. Як наслідок, загальний рівень здоров'я та опірності організму хворобам підвищується. Під впливом тепла відбувається розширення кровоносних та лімфатичних судин, що надалі покращує постачання кров'ю печінки та гарантує покращене постачання організму киснем та поживними речовинами, активізується обмін речовин, шлаки виводяться з організму за лімфатичною системою. 

термоодеяло киев. термосауна для похудения киев. термопохудение киев. обертывание киев..pn

ЕТАПИ ПРОЦЕДУРИ HOT SLEEM:

как быстро похудеть. быстрое сжигание жиров процедура, Киев. Эндосфера Киев, Печерск..png
Клиника Аппаратной Косметологии Butterfly of London.png

Ендосфера-Терапія 50 хвилин:

 • Моделювання тіла на апараті Ендосфера не супроводжується больовими відчуттями та повністю безпечне для пацієнта.

 • Метод не викликає пошкодження венозних та лімфатичних судин, рекомендується як болезаспокійлива терапія.

 • Оскільки ендосфера допомагає зменшувати жирові відкладення, активізуючи метаболізм, в результаті не тільки йдуть обсяги, а й знижується навантаження на печінку.

 • Після сеансу Ендосфера-терапії у Вашому тілі знімаються блоки. Ви відчуваєте легкість та розслаблення.

 • Вже після першої процедури підтягується шкіра, покращується кровообіг та лімфоток, активується процес обміну речовин та мікроциркуляції.

Butterfly of London Киев.png

Термоковдра 30 хвилин:

 • Інфрачервоний вплив локально підвищує температуру тіла.

 • На відміну від інших видів випромінювання, ІЧ-промені не мають побочної дії та є абсолютно безпечними.

 • Дія термоковдри досягає товщі жирової клітковини на глибину до 4 см.

 • Під впливом тепла відбувається розширення кровоносних та лімфатичних судин, покращується постачання організму киснем та поживними речовинами. Одночасно активізується обмін речовин та виведення шлаків з організму по лімфатичній системі.

 • Додатково процедура має оздоровчу дію на імунну систему, нормалізує самопочуття та повертає спокійний сон.

Косметология, Печерск.png

У проміжку між процедурами:

 • Скрабування всього тіла професійною французькою косметикою THALGO, завдяки чому досягається ефект: очищення, живлення, тонізації, SPA-догляду.

 • Обгортання тіла для подвійної ефективності від впливу термоковдри та досягнення результату вже після першої процедури.

Хороший косметологи, Киев.png

SPA-Релакс та Detox-Чай:

 • Вам не доведеться ні про що турбуватися - ми передбачили все необхідне для Вашого комфорту: справжній тропічний верхній душ, натуральні халати, м'які крісла, приголомшлива музика та атмосферність.

 • Після процедури ми рекомендуємо спробувати наш фірмовий англійський Detox-чай, який посилить ефект схуднення, очистить, відновить та надасть організму гармонії і розслаблення.

Ефективність від процедури ви відчуєте після першого ж сеансу – обсяги стегон чи талії скоротяться на 1,5-2,5 см і навіть більше!

Щоб ефект став ще більш вираженим та довготривалим, рекомендується пройти повний курс термосхуднення, що включає 8-10 сеансів. Проміжок між сеансами має становити 2-3 дні, оскільки благотворні процеси в організмі продовжуються ще 48 годин після сеансу.

120 хвилин:

ОЗДОРОВЛЕННЯ
СХУДНЕННЯ
РЕЛАКСУ

ШВИДКИЙ
РЕЗУЛЬТАТ:

Робимо заміри
«До» - «Після»

2950грн.

за струнке та
привабливе тіло
Вашої мрії!

bottom of page